.

Eblliwsm 100 парчиња 10-инчи црвени забавни балони 10 инчи црвени балони со соодветна лента во боја за декорација на црвена тематска забава, свадби, туш за бебиња, материја?

Eblliwsm 100 парчиња 10-инчи црвени забавни балони 10 инчи црвени балони со соодветна лента во боја за декорација на црвена тематска забава, свадби,

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

[Балон материјал] 10-инчни црвени латекс балони изработени од високо квалитетен природен латекс, заштита на животната средина и нетоксичен, светло темни и убав изглед Добра еластичност и униформа дебелина. Погоден за деца и возрасни. [Пакетот вклучува] 100 10-инчен црвен латекс балон +2 парчиња 10м црвена лента. [Употреба] Кога балонот е полн со воздух. Надворешноста автоматски се протега во внатрешноста и е фиксирана нанадвор. Се препорачува да се користи електрична пумпа или рачна пумпа. [Декорација на забави] Црвени балони со соодветна лента во боја за декорација на црвена тематска забава, свадби, бебешки туш, материјали за роденден. Тие ќе ја направат вашата забава повеќе шарена и полна со атмосфера. Задоволителна услуга за клиенти : Висококвалитетен бренд „Eblliwsm“ се посвети на обезбедување на најмногу премија за партиски материјали со црвени латекс, доколку има какви било прашања, ви ветуваме пари назад!. [Балон материјал] 10-инчни црвени латекс балони изработени од високо квалитетен природен латекс, заштита на животната средина и нетоксичен, светло темни и убав изглед. Добра еластичност и униформа дебелина. Погоден за деца и возрасни. [Пакетот вклучува] 100 10-инчен црвен латекс балон +2 парчиња 10м црвена лента. [Употреба] Кога балонот е полн со воздух. Надворешноста автоматски се протега во внатрешноста и е фиксирана нанадвор.

Особините