.

Yoyou портокалови балони Гарланд лак комплет металик розово злато балони металик конфети балон бели балони 145 парчиња за свадба на денот на мајката, ангажирање роден?

Yoyou портокалови балони Гарланд лак комплет металик розово злато балони металик конфети балон бели балони 145 парчиња за свадба на

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Металик златен балон од розово злато : Создадете луксузна и гламурозна атмосфера за вашата забава со нашите сјајни метални балони со розово злато што ќе ги импресионираат вашите гости Портокалови и бели балони : Меките и нежни портокалови балони ќе додадат романтичен и елегантен допир на вашиот настан. Garland Arch Kit 145 PCS : Лесно создадете зачудувачки лак за балони со нашиот комплет што вклучува сè што ви треба. Нашиот комплет вклучува 145 парчиња балони и додатоци, овозможувајќи ви да ја прилагодите должината и стилот на вашиот лак за балони. Разновидна : Совршена декорација за разни специјални прослави, вклучувајќи родендени, тушеви за бебиња, свадби, Денот на мајката и забави за ангажман. Загарантирана услуга- Во случај на какво било прашање или загриженост, не двоумете се да не контактирате. Ние ќе обезбедиме корисна поддршка. Металик златен балон од розово злато : Создадете луксузна и гламурозна атмосфера за вашата забава со нашите сјајни метални балони со розово злато што ќе ги импресионираат вашите гости. Портокалови и бели балони : Меките и нежни портокалови балони ќе додадат романтичен и елегантен допир на вашиот настан. Garland Arch Kit 145 PCS : Лесно создадете зачудувачки лак за балони со нашиот комплет што вклучува сè што ви треба. Нашиот комплет вклучува 145 парчиња балони и додатоци, овозможувајќи ви да ја прилагодите должината и стилот на вашиот лак за балони.

Особините