.

Метална пеперутка 2-ниво списание wallидна решетка

Метална пеперутка 2-ниво списание wallидна решетка

DEN 415.84

Стока
Достапно е за нарачката

Мора да купи ставка Изграден да трае. Одлична ставка што треба да ја подарите како подарок. Мора да купи ставка. Изграден да трае. Одлична ставка што треба да ја подарите како подарок. Две убави пеперутки и многу организација го прават овој wallиден решетка задолжителен за вашиот дом. Прекрасниот дизајн и прилично цветање го прават ова одлично за вашата пошта, списанија или важни трудови што сакате да ги задржите на дофат.

Особините