.

Останете дома германски овчарски клип магнетски држач за мобилни телефони со сите паметни телефони

Останете дома германски овчарски клип магнетски држач за мобилни телефони со сите паметни телефони

DEN 700.80

Стока
Достапно е за нарачката

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големината на оваа заграда заштедува простор и може да се поправи на излезот на воздухот без да го блокирате вашиот поглед, обезбедувајќи го вашето безбедно возење. Моќната магнетна заграда може цврсто да го држи вашиот телефон преку металната плоча, избегнувајќи го вашиот телефон да биде повреден и да падне од трнлив пат за време на возењето и може да го задржи вашиот паметен телефон дури и под тешки услови. Многу погоден за разни услови на патот. Димензии : Дијаметар : 1 инч / 2,6 см, странична должина : 2,2 инчи / 5,5 см, Белешка : Оваа заграда е компатибилна само со директно отвори, а не со тркалезни отвори. Ве молиме, потврдете го вашиот отвор за автомобил пред да го купите. Покрај обезбедувањето погодност за вашето возење, оваа заграда може да донесе и поголема погодност за вашиот живот. Без разлика дали сте во автомобил, кујна, канцеларија или спална соба, итн., На роденденот, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ, кој било празник, дајте му на вашиот автомобил, најдобар пријател, семејство совршен подарок. Поради рачно мерење на податоците за големината, нормално е дека грешката е во рамките на 1 сантиметар. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична. Мини големината на оваа заграда заштедува простор и може да се поправи на излезот на воздухот без да го блокирате вашиот поглед, обезбедувајќи го вашето безбедно возење. Моќната магнетна заграда може цврсто да го држи вашиот телефон преку металната плоча, избегнувајќи го вашиот телефон да биде повреден и да падне од трнлив пат за време на возењето и може да го задржи вашиот паметен телефон дури и под тешки услови.

Особините