.

Гроздобер американско либанско знаме Пу кожен пепелник цигари цигари држач за фиока за таблети за домашни автомобили

Гроздобер американско либанско знаме Пу кожен пепелник цигари цигари држач за фиока за таблети за домашни автомобили

DEN 291.04

Стока
Достапно е за нарачката

кожа Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна цигара од пепелник е изработена од кожа, внатрешниот прстен е изработен од трајна тврда пластика, фино полирање, мазни рабови без да ги повредува рацете. Дизајн : Пеперката има 3 решетки на работ за да ја поправи цигарата, да спречи тркалање и олеснување на поставувањето, совршено ги задржува задните пепел и цигарите и го намалува мирисот, одржувајте ја масата чиста и мазна и направете го расположението пријатно. Облик на цилиндарот : Контејнерот за пепел е длабок и доволно голем за чување на пакувања цигари, чувајќи ја пепел внатре, тој е дизајниран да биде цилиндер, така што пепелта може да се собере добро без да лета случајно. Повод : Не само што изгледа како пепел од цигари, туку и парче убава уметност како декорација на страничната маса, совршен костум за дома, канцеларија, бар, кафе, хотел, ресторан, забавна декорација.

Особините