.

200 комплети CZ бело чисти кристални завртки Брзи рибини сребрени бои за занаетчиски занаетчиски занаетчии и облека од DIY

200 комплети CZ бело чисти кристални завртки Брзи рибини сребрени бои за занаетчиски занаетчиски занаетчии и облека од DIY

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Содржина на пакетот : 200 комплети бели чисти занити со капаче за заниткување, спакувани во поштенска торба Боја : Сребрена основа со бел чист кристал. Материјал : стаклен ринестон со бакарна основа и железна капа. Дијаметар на главата на кристално заниткување : 4мм = 5/32 инч, должина на цевката : 4мм = 5/32 инчи, дијаметар на главата на капачето на капачето : 5мм = 3/16 инчи. Неверојатна идеја за украсување на вашите торби, чевли, ремени, јакна, јака за кучиња, облека и повеќе кожни занаети DIY. Содржина на пакетот : 200 комплети бели чисти занити со капаче за заниткување, спакувани во поштенска торба. Боја : Сребрена основа со бел чист кристал. Материјал : стаклен ринестон со бакарна основа и железна капа. Дијаметар на главата на кристално заниткување : 4мм = 5/32 инч, должина на цевката : 4мм = 5/32 инчи, дијаметар на главата на капачето на капачето : 5мм = 3/16 инчи. Неверојатна идеја за украсување на вашите торби, чевли, ремени, јакна, јака за кучиња, облека и повеќе кожни занаети DIY. 200 комплети 4мм CZ бело чист кристал навртки Брзи ринстони сребрени бои за шини, погодни за DIY кожа-занает и облека * Содржина на пакетот : 200 комплети бели чисти занити со капаче за заниткување, спакувани во поштенска торба * Боја : Сребрена основа со бел чист кристал * Материјал : стаклен ринестон со бакарна основа и железна капа * Дијаметар на главата : 4мм * Неверојатна идеја за украсување на торбите, чевлите, ремените, јакна, јаката за кучиња, облеката и повеќе кожни занаети DIY -правење * поради осветлување и приказ, вистинската боја ќе биде Бидете малку поразлични од сликата.

Особините