.

Персонализирана Вафли Ткаат Козметичка Торба Шминка Случај Тоалетна Кутија Пренослив Организатор На Патувања Извезени Со Вашето Име Или Текст

Персонализирана Вафли Ткаат Козметичка Торба Шминка Случај Тоалетна Кутија Пренослив Организатор На Патувања Извезени Со Вашето Име

DEN 223.68

Стока
Достапно е за нарачката

ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ ја вашата козметичка кеса со име или текст извезен од нашата разновидност на фонтови и бои Надворешност на ткаење на памучни вафли, внатрешност обложена со најлон. Машина за перење, линија сува. достапно со џебови со еден или двоен патент. Мали мерки 7 "х 5 " х 3. Големи мерки 9" х 7" х 3. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ ја вашата козметичка кеса со име или текст извезен од нашата разновидност на фонтови и бои. Надворешност на ткаење на памучни вафли, внатрешност обложена со најлон. Машина за перење, линија сува. достапно со џебови со еден или двоен патент. Мали мерки 7 "х 5 " х 3. Големи мерки 9" х 7" х 3. Нашата козметичка тоалетна торба за ткаење вафли може да биде се што сакате. Се разбира, можете да ја вклопите целата ваша козметика во неа, но може да биде многу повеќе : место за чување на сите резерви за коса, лосиони и напивки, училишен прибор.

Особините