.

Бонбо кованица Харди Анвил алатка 1 Харди вртење на свиткување на свиткување

Бонбо кованица Харди Анвил алатка 1 Харди вртење на свиткување на свиткување

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Совршено вклопување - оваа алатка Харди се вклопува во тврда дупка од 1 инчи во наковална или може да се користи во визба Практична функција - се користи за свиок на загреан челик во многу различни занаети, особено во полето на ковачи. Ова ќе биде одлична алатка за употреба на вашата објава или клупа, брзо формирање на заоблена форма што ја сакате, помагајќи ви да ја зголемите ефикасноста на работата. Спецификација на големината - опремена со 1 инчен јаз помеѓу вилушките за вртење. Вкупната должина е долга 6,16 инчи, а должината на вилушките за вртење е 2,49 инчи. Премиум материјал - Се одликува со врвен висок квалитетен цврст ладен валани челик (1018 челик), трајна и анти -корозија за трајно време на услугата. Гаранција за задоволство - Ние сме посветени да понудиме најдобар квалитетен производ за нашите ценети клиенти. Ако не сте задоволни од алатката, едноставно вратете ја за целосна наплата за 30 дена или добијте замена за време на гаранцијата од 1 година преку нашата услуга за клиенти. Ставете нè на тест! Кликнете на копчето "Додај во количка" сега и добиј го овој неверојатен производ!. Совршено вклопување - оваа алатка Харди се вклопува во тврда дупка од 1 инчи во наковална или може да се користи во визба. Практична функција - се користи за свиок на загреан челик во многу различни занаети, особено во полето на ковачи. Ова ќе биде одлична алатка за употреба на вашата објава или клупа, брзо формирање на заоблена форма што ја сакате, помагајќи ви да ја зголемите ефикасноста на работата.

Особините