.

Yyzzh прилично розово леопард печати животински шема на кожа 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл Апотекарска тегла поставена за ?

Yyzzh прилично розово леопард печати животински шема на кожа 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл Апотекарска

DEN 383.84

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : еднострано печатење на страната на конзервата, без печатење на капакот и на дното;. Функција : Транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, горниот капак е опремен со резервоарот, изолирано и водоотпорно и го штити складирањето; Лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајно; Функција : Може да складира стоматолошки конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за бања, монистра за перење, врски за коса, овошна вилушка, копчиња и други суровини, и лесно е да се земат и чуваат, додека ги чувате бањата и масата за облекување чиста и уредна;. Применлива сцена : Добри елементи за украси, додатоци поставени за повеќето дозвола за украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата. Yyzzh прилично розово леопард печати животински шема на кожата 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл, апотекарска тегла поставена за канистер за бања за складирање шминка Организаторизираат : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (Г) инчи; Вклучете 4 артикли; материјал : пластика; Печатење : Едовно-еднострано печатење на страната на конзервото тело, без печатење на капакот и на дното; карактеристика : транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, горниот капак е опремена со резервоарот за тело, изолацијата на прашина и водоотпорно и го штити складирањето ; Лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајни; функција : може да складира стоматолошки конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за бања, монистра за перење, врски за коса, овошна вилушка, копчиња и други суровини, а лесно е да се Земете и чувајте, додека ја одржувате масата за бања и облекување чиста и уредна; применлива сцена : Добри елементи на декор, додатоци поставени за повеќето дозвола за украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба и други места за складирање, Исто така совршен во кујната или канцеларијата.

Особините