.

Национален додаток за украси на дрво во затворен простор, црвено

Национален додаток за украси на дрво во затворен простор, црвено

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

13,5 должина x 22height Лесна дрвена црвена висина санка со украсен лак. Вклучува висечка јамка за лесна декорација околу вашиот дом. За затворен или покриен приказ на отворено. Ова атрактивно парче црвено санки е изработено од лесен композитен материјал од дрво со метални компоненти. Санката е исечена со зимзелени гранки, холи лисја, црвени бобинки и карирана лента и лак. Покажете го ова украсно замотување на празникот во затворено или покриени локации на вратите.

Особините