.

Феер 12 четки за шминка за очи Поставете меки влакната за сенка на очите сенка на носот детали за очите лагерна четка

Феер 12 четки за шминка за очи Поставете меки влакната за сенка на очите сенка на носот детали за очите лагерна четка

DEN 478.40

Стока
Достапно е за нарачката

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Шминкајте ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, совршено за патување. Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Шминкајте ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели.

Особините