.

ВИДИЈА женски тениски фустан за голф со шорцеви Активни вежбање спортски атлетски фустани за жени со џебови од патент

ВИДИЈА женски тениски фустан за голф со шорцеви Активни вежбање спортски атлетски фустани за жени со џебови од патент

DEN 559.84

Стока
Достапно е за нарачката

87% полиестер, 13 спандекс Затворање на патент. 2 џебови со патенти : Карактеристики на тенискиот фустан на 2 странични џебови од патент кои обезбедуваат безбедно простор за да ги задржите телефоните и клучевите. Должината не беше премногу долга или премногу кратка за жените активни носења, ви овозможува да избегнете какво било срам и целосно да уживате во вашите спортови. Одделни шорцеви со 2 џебови : фустани за голф доаѓа со шорцеви што одговараат со џебови кои се соодветни за тенис или топка за голф. Посебните шорцеви обезбедуваат поголема погодност и можете да го носите и фустанот без нив. Опремена Slimmer : Дизајнот на поло -јака во комбинација со патент може лесно да се прилагоди на вашата удобна позиција. Одблесокот на фустанот и тенкиот вграден пресечен криви ваша женственост и слатко за време на тренингот и создава модерен активен изглед.

Особините