.

Muduh џемпери за жени зимски тркалезен врат со долг ракав меур цреша шема дневно патувајќи обичен џемпер

Muduh џемпери за жени зимски тркалезен врат со долг ракав меур цреша шема дневно патувајќи обичен џемпер

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени. V Затворање на вратот. ♥ Рачна или нежна машина измијте во ладна вода / не се суши за бели / линија. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. ♥ Применлива сцена : Овој џемпер е лабав и удобен, многу погоден за секојдневно носење! Тој е многу погоден за забави, вечери, шопинг, дом, излети, кампување, датира и фестивали. Дефинитивно ќе ве натера да се истакнете од толпата! ♥. ♥ Материјалот на фустанот е многу добар, ткаенината е удобна и топла, а лесна е да се носи без да биде гломазна. Исто така, може да направи да изгледате многу елегантно и убаво во студената зима. Прекрасната шема носи различни карактеристики на овој фустан, и тоа е совршен Божиќен подарок. ♥ Овој џемпер има уникатни стилови и разни обрасци. Ако не знаете каков Божиќен подарок да изберете, тоа ќе биде вашиот најправилен избор. Можете да му го дадете на сопругата, пријателите, мајката, итн. Тоа ќе биде одличен Божиќен подарок! ♥. Худи загреана качулка аниме худи худи црна худи -худи ќебе за мажи худи жени мажи преголеми качулки ќебе носено ќебе, качулка, аспирато, дуксери мажи, ќебе за деца, снуди дух, манжерни масти ооди, дух, дух, ќебе, качулки за дуксери, деца, белки, женски худи, женски худи, женски дуксери и џемпери, женски худи и џемпери Менс дуксери со поштеда на дуксери со худи, руно, машка машка машка.

Особините