.

Класичен појас, волна, волна ширина, флопи, панама капа, федора, женски бејзбол капачиња, костуми

Класичен појас, волна, волна ширина, флопи, панама капа, федора, женски бејзбол капачиња, костуми

DEN 172.96

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Секојдневни активности, ви обезбедува целодневна удобност. Задолжителна ставка!. Машки и женски бејзбол капи се направени од : висококвалитетен, убав и удобно, совршено вклопување, совршено за секојдневни активности. Премиум памучна ткаенина го штити вашиот чувствителен скалп од УВ зраци. Значи, вие не сакате да го тргнете. Дополнителниот мек памук го прави спакуван и кршен за да можете лесно да го земете насекаде. Постојат многу капи во боја за да одговарате. Прилагодлива капа со метал Дизајн на грб : Симпатична и стилска измиена памучна капа од памук со памук со прилагодлива метална грб, обезбедува совршено вклопување на главата, погодна за повеќето женски, машки, млади и форми на главата на тинејџери, шапката не само што штити Против сонцето и ветерот, ден или ноќ, исто така е стилски за обични прилики и погоден за сите видови активности. Симпатична и стилска памук секојдневно капа за бејзбол. Тој е многу удобно и совршен натпревар во боја за секој стил, нашите капаци на таткото за бејзбол се унисекс дизајни и доаѓаат во најразлични различни бои за да одговараат на вашата личност. Исто така, едноставниот дизајн на унисекс го прави совршен и за мажи и за жени. Совршено е за вашата секојдневна кошула или фустан. Запалената капа на бејзбол погодок Погодна пригода : Симпатична и стилска прилагодлива капа со неутрален дизајн, погоден за дневни активности, спорт, риболов, патувања, активности на отворено, излети, итн.

Особините