.

Inewgogo succulents 2 пакувања памук британски држач за држачи на топката организатор за распрскувач пластични апотекарски тегли со капаци на организатори за бања за склад?

Inewgogo succulents 2 пакувања памук британски држач за држачи на топката организатор за распрскувач пластични апотекарски тегли со капаци

DEN 1091.20

Стока
Достапно е за нарачката

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. 【Домашен декор】 Овие чисти тегли за организатор на бања се добри елементи на декор на додатоци за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујната или канцеларијата. Тоа е совршен додаток на постојниот декор. 【Топла услуга】 Ако добиете скршен производ или недостаток на додатоци, или какво било незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволително решение. 【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. 【Домашен декор】 Овие чисти тегли за организатор на бања се добри елементи на декор на додатоци за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујната или канцеларијата.

Особините