.

Вежбање тениски фустан за жени со вградени шорцеви за градници, прилагодливи ленти за рамо и џебови

Вежбање тениски фустан за жени со вградени шорцеви за градници, прилагодливи ленти за рамо и џебови

DEN 415.84

Стока
Достапно е за нарачката

82% најлон, 18% спандекс Повлечете го затворањето. Вграден ромпер : Тенискиот фустан обично е стил со поделена обвивка. Сепак, нашиот дизајн на тениски фустан со вграден ромпер. Во споредба со сплитната обвивка, вградениот ромпер е поласкав и ќе биде поудобно за време на вежбање. Покрај тоа, отстранливите влошки на градите се дизајнирани да обезбедат соодветна поддршка за градите. Можете да уживате во задоволството од спортот. Дизајн на џеб : Левиот џеб на тенискиот фустан е специјално дизајниран за loversубителите на тенисот. Можете да држите тениски топки од горниот или долниот џеб, со преграда за да ги одделите. Нашето истражување открило дека луѓето често носат мобилни телефони, клучеви, кредитни картички и други предмети во нивните дневни животи. За да се задоволиме со оваа побарувачка, ние го дизајниравме џебот за размавта од десната страна. Можете да ја носите вашата кредитна картичка за мобилни телефони и други предмети за вежбање. Прилагодливи ленти за рамо : Секоја личност е уникатна. Дури и ако со иста големина, степенот на вклопување е различен. За да го решиме овој проблем, дизајниравме прилагодливи ленти. Можете слободно да го прилагодите степенот на еластичност на лентите според вашиот избор, така што не треба да се грижите за лизгање или притискање за време на вежбање.

Особините