.

ВИСУЛ Флип Случај за Iphone 13 Паричник Случај, Магнетна Вистинска Кожа Случај Со Картичка Држач Kickstand Rfid Блокирање За Жени И Мажи, Фолио Капак Телефон Случај Наменета з

ВИСУЛ Флип Случај за Iphone 13 Паричник Случај, Магнетна Вистинска Кожа Случај Со Картичка Држач Kickstand Rfid Блокирање За Жени

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

[100% Блокирање На Вистинска Кожа и РФИД] ® ① рачно изработена од вистинска висококвалитетна кожа од крава, доказ за гребење,отпечаток од прст,нелизгање,удобно за држење, нежно чувство на допир во рака, текстура уникатна за секоја кожна футрола ②РФИД материјал За Блокирање за да ги чува вашите safe информации безбедни. [Дизајн на меѓугранет Паричник И Магнетно Затворање] ® ① мултифункционална кутија за паричник обезбедува 3 слотови и 1 оддел за сметки за складирање на кредитна картичка и готовина. ②вградениот магнет ги одржува сите ваши скапоцености на место и безбедно. [Сеопфатна Заштита] ® ① куќиштето на телефонот на паричникот е дизајнирано со мека внатрешна школка отпорна на удари од 360 степени што го штити вашиот телефон од капки и депонии. ②загреани рабови 1,2 мм на куќиштето назад за да ја заштитите камерата. [Kickstand & Precise Cuttouts] ® ① вградената функција за цврсто држење за стоење без раце обезбедува повеќе агли на гледање за да го пронајдете најудобниот начин. ②прецизни исечоци комплетни со карактеристики паметни како вашиот телефон, лесен пристап до сите порти и карактеристики лесно. [Компатибилен Модел И Поддршка на Клиентите] ① ① оваа кожна футрола е само за i Phone 13 (6,1 инчи) ! ②ќе добиете луксузно куќиште од вистинска кожа, пакување кутија за подароци и 12 месечна гаранција.

Особините