.

Капи За Новороденчиња-Облека За Фотографија Момче-Снепбекови Капа За Сонце Рамен Бил Летен Камионџија На Плажа Младинска Забава Горас Бејзбол Мрежеста Капа

Капи За Новороденчиња-Облека За Фотографија Момче-Снепбекови Капа За Сонце Рамен Бил Летен Камионџија На Плажа Младинска Забава Горас

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

УНИКАТНИ ОТПЕЧАТОЦИ : Покажете ја вашата личност и стил со еден од нашите уникатни отпечатоци Без разлика дали се чувствувате електрично како гром или опуштено со калифорниски стил, ја добивме совршената капа за вас. Дизајниран во САД/ Увезени. ПРИЛАГОДЛИВ ГРБ : овој класичен изглед е лесно прилагодлив, давајќи му на вашето малечко оптимална удобност да го има најдобриот ден. ПРЕДЕН РАБ : Нашите капи за камионџии изгледаат супер стилски, а истовремено нудат заштита од сонце!. Сите ПРИЛИКИ : кому Му е потребна посебна пригода за да изгледа одлично? Оваа капа за камионџија е совршена за секојдневно носење. Оваа капа е совршена за одржување на сонцето од вашето лице и оди совршено со секакви игри!. На пазар кој е озлогласено ограничен за облека за момчиња, Зглобовите на Прстите создадоа линија што ќе ја сакаат мајките и децата, а на татковците ќе им завидуваат. Основана во 2004 година, Облеката Со Зглобови им одговара на родителите кои бараат нешто поразлично од стандардните џемпери и каки типични за пазарот за облека за момчиња.

Особините