.

Клиспид Налепници Знаци 3 парчиња Без Налепница За Паркирање без знаци за паркирање приватен паркинг без знак за паркирање 2 парчиња Возило Незаконски Автомобилск?

Клиспид Налепници Знаци 3 парчиња Без Налепница За Паркирање без знаци за паркирање приватен паркинг без знак за паркирање 2 парчиња Возило Незаконски

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

БЕЗ ЗНАК ЗА ЗАПИРАЊЕ НА ПАТОТ : Висока класа на пвц материјал, не е лесен за ' рѓа, издржлив и практичен за користење НЕМА ЗНАК ЗА ПАРКИРАЊЕ : има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. НЕМА ЗНАК ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА ПАРКИРАЊЕ : таблата за потсетување е погодна за јавна и не - јавна и надворешна. ТРГОВСКИ ЦЕНТАР ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ ЗНАЦИ ЗА ПАРКИРАЊЕ : Совршен За вратата на рестораните, вратата на портата на хотелот и игралиштето или други јавни места. БЕЗ НАЛЕПНИЦА ЗА ПАРКИРАЊЕ : Добра За сите јавни и приватни места, како што се трговски центар и така натаму. Список на пакети 6 х налепници за предупредување Карактеристики-боја : зелена-Материјал : Пвц-Големина : 18, 00Х16, 00Х0, 10см/ 7, 07Х6, 29Х0, 04во-Висока класа на пвц материјал, не е лесен за ' рѓа, издржлив и практичен за употреба. - Добро за сите јавни или приватни места како трговски центар и така натаму.

Особините