.

Gteller 32oz 64oz Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕид Куче Чинии, БПА Слободен Не-Лизга Миленичиња Јадења, Храна За Мачки&засилувач; Вода Сад Со Гумени База

Gteller 32oz 64oz Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕид Куче Чинии, БПА Слободен Не-Лизга Миленичиња Јадења, Храна За Мачки&засилувач;

DEN 350.40

Стока
Достапно е за нарачката

●Врвни Чинии За Кучиња ● Изработени Од супериорен материјал од нерѓосувачки челик 304, и изградени со двоен ѕид,отпорен на пункција,отпорен на ' рѓа и издржлив, ќе траат со години ●Чинии За Големо, Средно Или Мало Милениче ● Две чинии со различна големина одговараат на различни големини на телото што им треба на кучињата за хранење, сигурен избор за вашите кученца/ мачиња и кучиња/мачки. ●Безбеден Фидер Q чиниите СЕ БЕЗ БПА И се одржуваат мазни внатре, така што не е токсичен и нема да ги гребе јазикот и устата на кучето.Отпорен на корозија на разни киселини кои се наоѓаат во храната. совршен за кибли, вода, млеко и главни парчиња. Не постојат хемикалии кои можат да мигрираат во вашата храна од овие производи .За вас пријател безбедно јадење и пиење. ®Сад За Кучиња што не Се Истураше, Дизајниран Со детали За дното Против лизгање, доволно тежок. Значи, садот не е лесен за движење или спуштање и може да ги намали звуците додека вашето куче јаде.Заштитете го подот од тврдо дрво од нула. Исто така, можете да се држите подалеку од премногу често чистење на подот или килимите. ●Лесна Нега+Рачно перење препорачано со чиста вода и мека крпа за перење. Нерѓосувачкиот челик лесно може да се исчисти, исто така Е Безбеден За Миење Садови.

Особините