.

Gviewin Пакет-Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра Со Слајд Капак На Камерата+ Држач За Прстен За Мобилен Телефон

Gviewin Пакет-Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра Со Слајд Капак На Камерата+ Држач За Прстен За Мобилен Телефон

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

[ Лепливост Со висока Јачина] : со леплива ХДВ лента од највисоко ниво, држачот за пронаоѓање може да биде прикачен на вашиот мобилен телефон, правејќи ја вашата технологија безбедна, но не може да се користи во телефонски куќишта со силиконски материјал и мат површина Забелешка : ве Молиме не користете го телефонскиот прстен во рок од 24 часа по инсталацијата. [ Широко Користен] : Прилагодлив агол на поддршка, држачот на телефонскиот прстен може да се преклопи 180 °, така што можете да го прилагодите најдобриот агол за да го поставите телефонот во секое време. Силна магнетна адсорпција-бидете стабилни кога возите. [Gviewin Уникатен Mable Дизајн] : мермер шема пастер го прави држачот на телефонот прстен шарени и никогаш не паѓа. Може да се користи со истата шема футрола за мобилни телефони во нашата продавница Гвиевин за да додадете повеќе убавина. [Убава и Тенка] елегантната и модерна мермерна шема усвоена со техника против избледување, внесува личност во куќиштето на вашиот телефон без да додаде многу рефус.

Особините