.

Ахернар Алкохол Колби За Алкохол Со Застрелан Стакло Инка Подарок Денот На Таткото

Ахернар Алкохол Колби За Алкохол Со Застрелан Стакло Инка Подарок Денот На Таткото

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Завиткан со кожа на нерѓосувачки челик 18/8, нема да ' рѓосува Широка уста за лесно полнење и истурање. Цврсто затворање на горниот дел од завртката прави доказ за истекување и целосно спакуван. Најдобро е да носите вино, вотка, виски или вашиот омилен бурбон итн. Идеален за пешачење, патување, планинарење, лов, излети, риболов, свадби, родендени, забави, кампување, риболов, пловење итн. Стари момчиња и повеќе постари мажи кои можат да го користат за себе или За Денот на Нивниот Татко. Содржина-Само Колба За Колкови 1. С-Исчистете темелно со топла вода за прв пат употреба; исплакнете пред да ја користите повторно; подобро да не дозволите течноста да остане во неа подолг временски период. темелно исчистете и исушете кога не се користи. Идеални колби за колкови за мажи подарок за денот на таткото, божиќ, забава за ноќта на вештерките, роденден на најдобар пријател, подароци за годишнина, подароци за сопруг и многу повеќе. Одличен персонализиран подарок за вашите најблиски и одличен начин за носење алкохол за секој што сака да се забавува!! Кажете збогум на ' рѓа, корозија и истекување. Прецизно заварена шарка, воздушен притисок тестиран за протекување и завиткан во вистинска кожа. Колба За Колкови Од вистинска Кожа За Мажи-Пијте Како господа Совршено за пешачење, риболов, лов, пловење, скијање, патувања, плажа, свадба, клубови, скара или авантуристички настан на отворено. Ова шише е погодно за држење;и лесно може да се скрие во вашиот џеб од фармерки, јакна од костум, торба, чанта, кутија за риболов или ловечко палто. ПИЈТЕ ОДГОВОРНО СО ЧАСОТ заедно со пријателите на отворено или можеби имате одмор со вашиот партнер и сакате да уживате во пијалок на плажа? Нашите кожни колби се совршени за вакви прилики.

Особините