.

SGS 51808 140 8xD Мраз Јаглехидрати Внатрешна Течност За Ладење Вежби, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 13/64 Сечење Дијаметар, 2-1/4 Сечење Должина, 15/64 Стебло Дијаметар, 3-3/4 Дол

SGS 51808 140 8xD Мраз Јаглехидрати Внатрешна Течност За Ладење Вежби, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 13/64 Сечење Дијаметар, 2-1/4 Сечење Должина,

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Димензии На Пакетот : 4 Тип На Производ : Алатки За Сечење. Земја На Потекло : Сад. Тежина На Пакетот : 1,0 Килограми. ВЕЖБАТА Sgs ICe-Carb е дизајнирана да обезбеди апсолутна точност и стабилност во најпредизвикувачките апликации. Инженерската флејта со негативно К-Земјиште ги штити аглите додека управува со чипот. Внатрешната течност за ладење овозможува постојани температури, а полираната обвивка го намалува вртежниот момент, истовремено овозможувајќи ефикасен проток на чипови.

Особините