.

TL TOLEGIN Точка Месинг Притисни За Поврзување Фитинзи 1/4 Воздушна Сопирачка Унија Воздушна Линија Фитинзи притисни Во Фитинзи Месинг Унија Воздушна Сопирачка Поправк

TL TOLEGIN Точка Месинг Притисни За Поврзување Фитинзи 1/4 Воздушна Сопирачка Унија Воздушна Линија Фитинзи притисни Во Фитинзи Месинг Унија

DEN 655.84

Стока
Достапно е за нарачката

2 парчиња 1/4" Синдикати 2 парчиња 1/4" Маици. 2 парчиња 1/4 "Точка Притисни-во € 1/4" MNPT. 2 парчиња 1/4 "Точка Притисни-во € 1/8" MNPT 90° Лактот. 2 парчиња 1/4 "Точка Притисни-во € 1/4" MNPT 90° Лактот. Уникатен Комплет За Цевки За Воздушна Линија : фитинзите за воздушни сопирачки содржат 2 парчиња 1/4" Синдикати, 2 парчиња 1/4" Маици, 2 парчиња 1/4 "Притисни точки-во 1/4" MNPT, 2 парчиња 1/4 "Притисни точки-во 1/8" MNPT 90° Лактот, 2 парчиња 1/4 "Притисни точки-во € 1/4" MNPT 90° лактот. Висококвалитетен Материјал : Нашите фитинзи се изработени од висококвалитетен месинг CA360 CA377 , со отпорност на корозија, еластичност на висока температура и мала пропустливост. Технички Параметар : Работниот Притисок е Од Вакуум до 250 psi, Работната Температура е Од -40° F до +200° F. Лесно за инсталирање : Сите фитинзи може да се запечатат со цврсто туркање на цевката во фитинзите, а исто така се едноставни за отстранување од цевката.

Особините