.

Бнегув Нов Паметен Силиконски Ремен За Замена За Гармин Феникс 6 6S 6X Pro 5 5X ПЛУС 3 3 HR 935 MK Брзо Ослободување Нараквица 22 26mm Кореа

Бнегув Нов Паметен Силиконски Ремен За Замена За Гармин Феникс 6 6S 6X Pro 5 5X ПЛУС 3 3 HR 935 MK Брзо Ослободување Нараквица 22 26mm

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Костум за : 22ММ : За Garmin Fenix 5 GPS / Glonass Sport Watch For Garmin Феникс 5 Сафир Премиум Gps / Глонасс Мулти Спорт Watch For Garmin Ferrunner 935 GPS Трчање / триатлон часовник За Garmin Пристап S60 For Garmin Fenix 6 For Garmin Феникс 6 Pro26 MM : За Garmin D2 Чарли Гармин потекло МК1ФОР Гармин Феникс 5х Мултиспорт Гпс Тренинг Часовникза Гармин Феникс 6хфор Гармин Феникс 6х Профор Гармин Феникс 3за Гармин Феникс 3 ХРФОР Гармин Феникс 3 Сафирефор Гармин Д2 Браво авијација гледајте гпс Часовник/ Д2 Чарлифор Гармин Потекло Мк1фор Гармин Кватикс 3 МОРСКИ ГПС ПАМЕТЕН ЧАСОВНИК За Гармин Тактик браво Гпс Мултиспорт Часовник : 1*Замена На Часовникот ( Часовникот Не Е Вклучен).

Особините