.

Стирл Бебе Туш Украси За Момче-Слон Тема Бебе Туш Фаворизира Пакет Со Сино Бело Сребро Бебе Туш Партија Балони Различна Големина / Бебе Туш Позадина И Банер / Пласти?

Стирл Бебе Туш Украси За Момче-Слон Тема Бебе Туш Фаворизира Пакет Со Сино Бело Сребро Бебе Туш Партија Балони Различна Големина

DEN 331.20

Стока
Достапно е за нарачката

Слон Бебе Туш Партија Украси За Момче - нашите прекрасни бебе партија украси во собата доаѓа со 1 парчиња маса крпа, 15 парчиња 12 во сини балони, 10 парчиња 12 во бели балони, 5 парчиња 12 во бонфети балони, 5 парчиња сребрени балони, 2 парчиња фолија балони во облик на слон, 1 парчиња "тоа е момче"банер, 1 парчиња "БЕБЕ ТУШ" банер, 1 Парчиња позадина,1 парчиња балонска лента и 2 парчиња панделки Комплетниот сет за забави за туширање за бебиња може да ги задоволи сите ваши потреби за декор и ќе го постави расположението за забавата!. Висококвалитетен Комплет За Декор За Туширање За Бебиња - балоните за туширање за бебиња се направени од густ и нетоксичен природен латекс. Исто така, во вашиот комплет ќе најдете 2 парчиња банери за туширање за бебиња отпечатени на премиум хартија за картони од 350мсг. Крпата за маса од 54"*108 " е изработена од водоотпорен метерјал.Цврстите и издржливи украси се идеални за украси за забави за туширање за момчиња. Единствена Позадина За Себе. По истражувањето, откривме дека цвеќињата, ѕвездите и слоновите се популарни елементи во декор за туширање за бебиња, па ги додаваме во дизајнот на позадината. Оваа позадина ќе го привлече целото внимание на забавата и ќе ги воодушеви сите гости. Користењето како позадина на забавата за туширање за бебиња е најдобрата сцена за вашите пријатели да фотографираат за да ја одбележат. Овие уникатни услуги за туширање за бебиња можат брзо да создадат елегантна атмосфера за забава. Сина Бебе Туш Балон Лак Комплет.

Особините