.

3дроза Сликарство на врана, птица, полетување во лет, летање, црни и сиви Плочки

3дроза Сликарство на врана, птица, полетување во лет, летање, црни и сиви Плочки

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Сликарството на врана, птица, полетување во лет, летање, црна и сива Плочка е одлично за заден удар, маса или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Особините