.

YEBDD USB 3.0 HDD Ssd Станица 16TB 2.5 3.5 Инчен SATA Хард Диск Пристаниште Адаптер База СО RGB Светилка

YEBDD USB 3.0 HDD Ssd Станица 16TB 2.5 3.5 Инчен SATA Хард Диск Пристаниште Адаптер База СО RGB Светилка

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

РГБ светилка монистра прекрасни меки светла Универзална за 2,5/3,5 инчен сериски хард диск. Нема операција 10 минути и внесете Интелигентен сон. Приклучок и игра, приклучок без алатки. Материјал : Абс Пластика. РГБ светилка монистра прекрасни меки светла.Универзална за 2,5/3,5 инчен сериски хард disk.No работете 10 минути и внесете Интелигентен сон.Приклучок и игра, приклучок без алатки.Материјал : Abs Plasticoutput Интерфејс : USB3.0 Main Контролна Шема : Asm1153etracsmish Стапка : 5gbpsproduct Напојување : 12v 2a Надворешно Напојување Капацитет За Поддршка : Еден Диск 16 TBApplicable Хард Диск : Универзална За Сериски Порта 2.5 Инчен Хард Диск Систем За Поддршка : За Windows/Mac/Linux Мулти-Систем Компатибилен, Без Инсталација На Возачот потребениндикаторски Статус : Шасијата Автоматски ја менува БОЈАТА ПО ВКЛУЧУВАЊЕТО, а Сината Светлина Трепка При Читање И Пишување Список Со Пакети Со Податоци : 1 X hdd приклучни станици КАПАЦИТЕТ ЗА ПОДДРШКА : Поддршка До 3tb-10tb sata интерфејс лаптоп хард диск И Работна Површина.

Особините