.

Кингстон Месинг БА1752АБ Наследство 18 Пешкир - Бар, Антички Месинг

Кингстон Месинг БА1752АБ Наследство 18 Пешкир - Бар, Антички Месинг

DEN 583.84

Стока
Достапно е за нарачката

18-инчен еден пешкир бар Висококвалитетна месинг конструкција. Дизајн за одржување до 20 килограми. Совршено се координира Со Колекцијата Наследство. Монтирање на ѕид, дизајн со една лента. Висат вашите крпи во стил со шик жалба На Кингстон Месинг Наследство Пешкир бар. Достапен во повеќе завршетоци, овој бар од 18 инчи може брзо да стане суштински дел од дизајнот на вашата бања. Спарете со други додатоци од Колекцијата Наследство. Еден од најзанемарените предмети во вашата бања е прстенот за крпи. Можеби е таму само за да ја закачите крпата, но исто така може да направи многу за целокупниот изглед на вашата бања. Со чисти карактеристики и уникатни дизајни, прстените за крпи можат да ја подобрат вашата бања во просторија со елеганција и убедлив стил. Кингстон Месинг има голем избор на прстени за крпи достапни во различни стилови и завршетоци. Достапно во популарни бои како хром, никел, бронза и месинг. Ако ви недостасува складирање во вашата главна бања, тогаш инвестирајте во повеќе куки за наметка за да ги обесувате ѓерданите и гребнатинките за коса. Закачете ја чантата на кука за наметка за лесна погодност во вашата бања. Користете куки за наметка како кул и авангардни рачки за фиоки за начин на малку забава во вашата бања. Кингстон Месинг има голем избор на куки за наметка достапни во различни стилови и завршетоци.

Особините