.

Томи Хилфигер машки 7 Знаме Стебла За Пливање Со Брзо Сушење

Томи Хилфигер машки 7 Знаме Стебла За Пливање Со Брзо Сушење

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% Најлон Прилагодливо затворање. Машинско Перење. Направено во брзо сува ткаенина што се чувствува добро во морето како и на песокот, машките стебла за пливање на Томи Хилфигер спортски класични детали, модерно прилагодено вклопување и внатрешна мрежеста обвивка за да ви биде удобно и на влажно и на суво земјиште. РАБОТА на БРЕГОТ : машките стебла за пливање на Томи Хилфигер имаат еластичен појас со надворешен кабел за влечење, џебови на споеви и заден џеб со прицврстувач за кука и јамка за безбедно складирање покрај брегот. ЛЕСНА НЕГА : целосно се перат во машина, овие шорцеви за пливање се направени за да издржат сериозно абење и бранови. КОЛКУ И ДА СТАНУВА КЛАСИЧНО : од стариот училишен кабел за половината до графиката на знамето-потпис на машките шорцеви за пливање на томи Хилфигер—сето тоа е во деталите. ЛЕТНО СУШТИНСКО значење : Откријте ги суштинските шорцеви за пливање за мажи, усовршени од тимот во томи Хилфигер—добавувачи на класичен, Американски кул стил од 1985 година.

Особините