.

EYЛКМ Пренослива Закачалка За Облека За Преклопување Хотелска Решетка За Сушење Бања Монтирана На Ѕид Решетка За Сушење Алишта За Домаќинство Решетка За Сушење На ?

EYЛКМ Пренослива Закачалка За Облека За Преклопување Хотелска Решетка За Сушење Бања Монтирана На Ѕид Решетка За Сушење Алишта За Домаќинство

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајн на преклопување и намалување, монтирање на ѕид, тој мора да биде удрен и инсталиран самостојно Производот е опремен со завртки. Изработени од алуминиумска легура. Дизајнот на патеката спречува лизгање на потпорната шипка. Фиксиран со форма на триаголник, постабилен и посилен во носивоста. Погоден за дневна соба, балкон, бања, кујна, итн. Дизајн на преклопување и намалување, монтирање на ѕид, тој мора да биде удрен и инсталиран самостојно. Производот е опремен со завртки.Изработени од алуминиумска легура.Дизајнот на патеката спречува лизгање на потпорната шипка.Фиксиран со форма на триаголник, постабилен и посилен во носивоста.Погоден за дневна соба, балкон, бања, кујна, итн.Име на производот : решетка За Сушење боја : Црна, Сребрен Материјал : алуминиумска легура : Околу 40 х 32,5 х 31 цмно : Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР* решетка за Сушење (со завртки) или 2 ПАРЧИЊА* решетка за Сушење+80 см попречна шипка (со завртки)1.

Особините