.

Хорсез-Плејстејшн 2

Хорсез-Плејстејшн 2

DEN 390.40

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете го вашето совршено пони од многу преслатки раси Научете како да се подигне, младоженецот, и се хранат вашиот пони. Обучете го вашето ждребе на академијата, претворајќи го во шампионски коњ. Натпреварувајте се со стил со многу кул тимови и опрема за возење. Патувајте низ целиот свет за различни натпревари-крст, скокање, облекување. Во Хорсез, ќе се приклучите на нова академија каде што треба да го обучите вашиот коњ за да го направите шампион. Вие исто така може да се грижи за симпатична ждребе! Обучете го вашето пони и разменете го со вашите пријатели преку Wi-Fi.

Особините