.

Ласум 2 Парчиња Модели На Матрици За Сенки Шаблони Алатка За Обликување На Облоги За Очи Заптивка За Опашка

Ласум 2 Парчиња Модели На Матрици За Сенки Шаблони Алатка За Обликување На Облоги За Очи Заптивка За Опашка

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Изработени од силикон, меки и удобни за допир Перење Еднократно. Дизајн за пиење, земете го со вашето патување. Лесен за употреба. Нанесете течна постава На алатот Лесно, печат на аголот на окото. Тргнете се од Скотската лента и подгответе се да го крилнете вашиот ајлајнер како професионалец. има нова алатка за шминка која ќе ви помогне да го заковате следното мачкино око со прецизност и леснотија. Изработен од силикон, мек и удобен за допир,Дизајн За Пиење,Лесен За Употреба За Перење, Повеќекратна употреба. Нанесете течна постава На алатот Лесно, печат на аголот на окото Оддалечете се од Скотската лента и подгответе се Да го крилнете вашиот ајлајнер како професионалец. има нова алатка за шминка која ќе ви помогне да го заковате следното око на мачката со прецизност И леснотија Пакетот вклучува : 2 Парчиња ( 1 Пара ) Печат За Ајлајнер.

Особините