.

118 парчиња Бургундски И Хромирани Златни Балони Венец Лак Комплет За Свадба Невестински Девојка Роденден Прослава Бебе Туш Церемонија Годишнина Декорација Балон ?

118 парчиња Бургундски И Хромирани Златни Балони Венец Лак Комплет За Свадба Невестински Девојка Роденден Прослава Бебе Туш Церемонија Годишнина

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

20 парчиња 5 инчни бургундски балони 40 парчиња 10 инчни бургундски балони. 20 парчиња 5 инчни хромирани златни балони. 30 парчиња 10 инчни хромирани златни балони. 6 парчиња 18 инчни хромирани златни балони. 1 * балон украсување лента (5м синџир). 1 * лепак точки. Преполнетите балони лесно може да се испукаат. За да направите совршени сфери, ве молиме запомнете да не ги надувувате балоните. Пакетот ќе пристигне ненаден и ЗЕЛЕНИЛОТО НЕ Е ВКЛУЧЕНО. Постојат некои талк во прав за да се избегне балони лепење заедно. Балоните тежат за броење и пакување, можеби има некои да бидат оштетени, со дупки или грешка во количината (1 - 2 парчиња)е нормално.Се надевам дека ќе можеш да разбереш. Ако се полни Со Хелиум, балоните од латекс можат да траат само 3-4 часа, затоа силно препорачувајте да ги наполните балоните со воздух. Бојата на балоните може да биде малку поинаква од она што е прикажано на фотографиите. Ова може да биде поради светлината при снимање или хроматската компонента на екранот на телефонот или компјутерот. Препорачуваме да користите балонска пумпа за да ги олесните работите. Комбинации на балони : бургундски балон(5 инчи*20, 10 инчи*40), хром златен балон(5 инчи*20,10 инчи* 30,18 инчи*6).Слободен за вас : балон синџир*1 балон лепак*1. Широк спектар на употреба : Туш За Бебиња, Свадба И Свршувачка,Роденденска Забава, Преселба На Куќа,Ден На Детето, Враќање На Училиште, Ден На Планетата Земја,Ден На Таткото,Денот на Благодарноста,Забава,Божиќ, Валентин. Висококвалитетни балони : балоните се направени од висококвалитетен латекс, нетоксичен.

Особините