.

Прилагодено Персонализирано Првично Име Ipad Casefor iPad 10,2 Инчен Случај 2021 2020 2019 , Тенок Лесен Заштитен Случај Паметен Капак,за iPad 9 / iPad 8 / iPad 7, Прилагодено DIY

Прилагодено Персонализирано Првично Име Ipad Casefor iPad 10,2 Инчен Случај 2021 2020 2019 , Тенок Лесен Заштитен Случај Паметен Капак,за

DEN 363.20

Стока
Достапно е за нарачката

+ Персонализиран случај-Додадете Го Вашиот Текст, Слика, Дизајн или Лого На Случај За Секоја Пригода Прилагоден Подарок За Фотографии За Родендени, Вљубените, Божиќ, Денот На Мајките, Денот На Татковците И Многу Повеќе - со фотографија И ваш сопствен текст, ова е навистина погодно за секоја пригода , без разлика дали станува збор За божиќна кутија за поттикнување за роденден на тетка или вујко, годишнина поттикне случај, подарок за подарок за учител Или подарок За Денот на Вљубените - тој е разноврсен за сите прилики ● Какви подароци чинат многу малку, но се многу искрени и внимателни, оние вообичаени спомени, фотографии, кога читате,гледањето на нивните фотографии е среќен подарок, Додавајте слики, прилагодувајте слики и име. ● : Имаме многу модели, : Одговара На Apple i Pad Air 9-ти/8-ми/7-ма Генерација (10.2"), објавен во 2021, 2020, 2019 година. Броеви на модели А2603, А2604, А2428, А2429, А2430, А2270, А2200, А2198 , А329, имаме многу модели,купете го моделот што ви одговара, јасно погледнете го вашиот модел кога купувате!!. Функција за Автоматско Спиење / Будење : Разбудете го вашиот i Pad со отворање на размавта и затворање го вклучува режимот на мирување со што се заштедува енергија и се зголемува ефикасноста на батеријата. ● : Двојна Заштита : витката задна кутија е изработена од флексибилен материјал TPU кој лесно може да се инсталира без гребење на вашиот уред, заштитувајќи го од случајни капки. Предниот капак е изработен од микро-влакна што нежно го допира екранот и стп кожата обезбедува вкус на мода. 110д печатењето е многу со висока дефиниција и текстурата е многу добра, ве молиме не грижете се. Ве молиме имајте предвид дека пакетот на производот не го вклучува i Pad моливот. + Персонализиран случај-Додадете Го Вашиот Текст, Слика, Дизајн или Лого На Случај За Секоја Пригода Прилагоден Подарок За Фотографии За Родендени, Вљубените, Божиќ, Денот На Мајките, Денот На Татковците И Многу Повеќе - со фотографија И ваш сопствен текст, ова е навистина погодно за секоја пригода , без разлика дали станува збор За божиќна кутија за поттикнување за роденден на тетка или вујко, годишнина поттикне случај, подарок за подарок за учител Или подарок За Денот на Вљубените - тој е разноврсен за сите прилики.

Особините