.

Ножици ЗА овци 550w Овци Ножици За Овци Електрични Професионални Тешки Машинки За Сечење Животни Машинки За Чешлање За Бричење Густа Коса Кај Овци, Кози и Добиток Од ?

Ножици ЗА овци 550w Овци Ножици За Овци Електрични Професионални Тешки Машинки За Сечење Животни Машинки За Чешлање За Бричење Густа Коса

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

●Содржина На пакетот + Комплет За Ножици За Овци Верквајт доаѓа Со 1 парчиња Професионални Тешки Машинки За Сечење Овци со Глава за стрижење И 8 парчиња Додатоци За Алатки : 1 пар сечило за Стрижење; 2 парчиња јаглеродни четки; 1 парчиња специјален шрафцигер; четка за чистење 1 парчиња; шише 1 парчиња за масло; 1 еез упатство за работа; кутија за складирање 1 еез Електричните Ножици За Животни Petier Weit се разноврсна и практична алатка за бричење која може целосно да ги задоволи вашите потреби. ●Може да се Изберат 6 Брзини ● Овие ножици за овци имаат 6 брзини што можете да ги изберете. Ниската брзина (1-3) обезбедува прецизни перформанси за намалување на чувствителните области, додека големата брзина (4-6) обезбедува максимална моќност за забрзување на кастрењето и бричењето на целото тело. Без разлика дали сте почетник или професионалец, контролата со 6 брзини може да ви помогне брзо и лесно да ги завршите задачите. ●Висококвалитетни има дупки за вентилација од двете страни на трупот на авионот за да се олесни дисипацијата на топлина на машината и да се заштити моторот; должината на жицата е 5 метри, што е погодно за работа на далечина; тој е опремен со силна торба за складирање за лесно носење. ①Ефикасна И Практична Алатка 550w тежок целосно бакарен мотор со силна моќност, може да заштеди време и напор и да ја подобри вашата работна ефикасност.

Особините