.

Анзорг Двостран Висечки Организатор За Чевли За Плакар со Ротирачка Закачалка Закачен Држач За Решетки за Чевли со 24 Големи Џебови

Анзорг Двостран Висечки Организатор За Чевли За Плакар со Ротирачка Закачалка Закачен Држач За Решетки за Чевли со 24 Големи Џебови

DEN 239.68

Стока
Достапно е за нарачката

Може да Се Изберат две Различни Бои-Сива и Виолетова Може да Се Изберат два Различни Џебови-Решетка и Јасен пвц. Организаторот За Закачување на плакарот Е изработен ОД 90гр задебелена неткаена ткаенина што дише. Супер цврст и издржлив!. Двострани со 24 Џебови, секој џеб на чевли организаторот мери 8. како организатор на спална соба или студентски дом, за држење чорапи, долна облека, долна облека, хеланки, костими за капење, бикини, шалови и ракавици итн. Како организатор на плакарот за бебиња, за чување облека за новороденчиња, кукли за мали деца, детски чевли, играчки и додатоци за кукли барби итн. Како организатор на кабинетот за чистење или перење трем, за чување предмети за домаќинството како кеси за ѓубре, крпи за прашина, тоалетно ткиво итн. Еден внатрешен 360 степен ротирачки закачалка во прилог, лесно виси на плакарот, кабинетот прачка и полици прачка, зема многу ограничување простор. Погодност и заштеда на простор, тоа е преклопливо да се чува кога не се користи. Организаторот на висечкиот плакар е изработен од супер цврста и издржлива Неткаена ткаенина, која лесно може да се преклопи во багаж. Секој џеб на организатор на чевли мери 8,1"Ч * 5,2" В. доволно Голем За чевли за трчање, апостолки, тениски чевли, патики, чевли на отворено, сандали, потпетици и чевли за пешачење итн. Да се стави машки чевли со големина 13 или женски чевли со големина 9. Чистата торбичка го олеснува гледањето и берењето на чевлите, облеката за мали деца, шаловите и ракавиците во слаба гардероба. Еден внатрешен 360 степен ротирачки закачалка во прилог, лесно виси на плакарот, кабинетот прачка и полици прачка, зема многу ограничување простор. Погодност и заштеда на простор, тоа е преклопливо да се чува кога не се користи. Како организатор на плакарот за спална соба или студентски дом, за држење чорапи, долна облека, долна облека, блузи, хеланки, костими за капење, бикини, шалови и ракавици итн. Како организатор на плакарот за бебиња, за чување облека за новороденчиња, кукли за мали деца, детски чевли, играчки и додатоци за кукли барби итн. Како организатор на кабинетот за чистење или перење трем, за чување предмети за домаќинството како кеси за ѓубре, крпи за прашина, тоалетно ткиво, ролни за хартиени крпи и марамчиња за бебиња или средства за чистење како шишиња со спреј, контејнери за бришење белило и магични гуми за бришење итн. Божиќен подарок или роденденски подарок на вашата мајка или сопруга како јасен организатор за закачување џеб за да заштедат време за чистење на куќата. 1 х Виси Организатор Со Внатрешна Закачалка. Организаторот на чевли за плакари има 12 големи џебови со 8,1 "Ч * 5,2" W на секоја страна, вкупно 24 слотови за држење најмалку 12 пара чевли како сандали, влечки, тениски чевли, патики, апостолки, потпетици и детски чевли итн.

Особините