.

Фуџи Инстакс Мини Инстант Филм Две Двојни Пакувања + Заштитна Кутија + 40 Рамки За Налепници + Рамки За Слики + Фото Албум + Крпа За Чистење Микрофибер + Повеќе Додатоци

Фуџи Инстакс Мини Инстант Филм Две Двојни Пакувања + Заштитна Кутија + 40 Рамки За Налепници + Рамки За Слики + Фото Албум + Крпа

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

ФУТРОЛА за фотоапарат Фуџифилм Инстакс Камера МИНИ 9/8-Кожна Футрола за фуџи инстакс да ја држи и заштити вашата фуџи мини 9 инстакс камера Вклучува безбедносен затворач, ремен за раце и ремен за рамо за дополнителна погодност. FUJIFILM INSTAX Mini 9/8 70 инстант Филм близнак пакет (40 листови - бели) за да се развијат јасни и остри слики веднаш. ИСО 800 филмот е со големина на кредитна картичка што може да се вклопи во чанта, паричник или мини рамка за фотографии. Вклучен е 64-џебен фото албум за да ги вметнете вашите фотографии и да се држите до тие посебни моменти. 5 шарени мини рамки за слики плус 60 избрани шарени налепници, забавен и шарен начин за украсување на вашите мини фотографии. Вклучено е и селфи огледало што ќе ви овозможи да снимите кул селфи фотографии. Шарени мини висечки рамки со висечки клипови и жица. Плус 4 шарени мини 9 и мини 8 филтри, за снимање слики во уникатен стил. БЕСПЛАТНА крпа за чистење микрофибер за брз и лесен начин за чистење на објективот и камерата. Овој пакет прави одличен подарок за секого на родендени, Божиќ, Дипломирање и Празници. Патување пријателски и совршен за внатрешна и надворешна употреба. Овој комплет е трендовски и привлечен и сигурно ќе стави "насмевка" на лицето на среќниот примател. КОМПЛЕТОТ ЗА КУЌИШТЕ и ДОДАТОЦИ За Камерата Фуџи Мини 9/8 е целата возбуда што е направена. Ако барате трендовски, креативен и забавен подарок за роденденско дете, тинејџер, дипломиран, па дури и возрасни, штотуку го најдовте. Куќиштето На камерата Фуџи мини 9/8 е кожа која ја штити камерата Фуџи мини 9/8 (камерата не е вклучена) во кул елегантен стил.

Особините