.

Шампионско наследство момчиња руно наредија целосна патент -качулка јакна Детска облека

Шампионско наследство момчиња руно наредија целосна патент -качулка јакна Детска облека

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Затворање на патент. Автентична облека за шампион : Ова е автентична шампионска детска атлетска облека. Прославувајќи ја брендот на Шампион ДНК, нашата колекција на наследство нуди класичен изглед на Шампион со модерни ажурирања. Четири џебови : Две џебови на градите и две странични џебови обезбедуваат функционални и топли опции за складирање. Лого на шампионско скрипта : Дизајн на смели худини кои имаат преголемо лого на скриптата за шампион по десниот ракав. Ткаенина и грижа : Мешавината од памук полиестер му дава на качулката удобно чувство на рака со дишеност. Машинско миење со слични бои и суво суво на ниско ниво. Употреби : Совршено за враќање на училиште во есен, истражување на отворено, одење на бегство, или само случајно да се носи како удобно качулка низ куќата и да се совпадне со еден од шорцевите на шампионот или хеланките за да го комплетирате сетот. Комплетна патент руно наредена јакна од качулка.

Особините