.

Тесвинс 1500 парчиња Мини Гумени Ленти За Коса, Гумени Ленти За Коса Што Не се лизгаат За Девојчиња, Еластични Врски За Коса

Тесвинс 1500 парчиња Мини Гумени Ленти За Коса, Гумени Ленти За Коса Што Не се лизгаат За Девојчиња, Еластични Врски За Коса

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

●ДИМЕНЗИЈА●малите врски за коса се приближно 1мм(Ширина) х 13мм (Дијаметар), вкупно има 1500 парчиња со пакет пластичен сад за да ги одржувате врските за коса уредни и чисти, што е погодно за складирање и носење, можете да ги користите без разлика каде се наоѓате, како што се домот или патувањето. ①ДОБАР МАТЕРИЈАЛ овие меки еластики за коса се направени од услужлива и флексибилна гума, која тешко се крши, што ви носи пријатно искуство. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме чувајте ги мини гумените ленти подалеку од деца под 3 години за да спречите случајно голтање. ●МАЛ, НО СИЛЕН, не е лесно да се скрши силно влечење и долготрајно. Немојте да бидете измамени од нивната големина! Погоден за девојчиња, бебиња, деца употреба. €ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ q овие еластични ленти се погодни за сите видови личност, маж, жена, бебе и дете, идеални за долга или кратка коса, кадрици, опашка, плетенка, дневни фризури и така натаму, исто така може да се применат за канцеларија или индустриски.

Особините