.

Калнтшуи Облека Корица Облека Железнички Капак Висечка Облека Торба За Складирање Прашина Заштитник За Палто За Гардероба Облека Решетка Покритие

Калнтшуи Облека Корица Облека Железнички Капак Висечка Облека Торба За Складирање Прашина Заштитник За Палто За Гардероба Облека Решетка

DEN 161.44

Стока
Достапно е за нарачката

Примена : капакот На Шината За Облека е погоден за облека од повеќето големини, како што се костуми, кошули, долги здолништа, џемпери, јакни, долни јакни итн Јасен Дизајн : јасниот дизајн го прави капакот на облеката лесен за брзо и лесно пронаоѓање на облеката што ја сакате. Лесно идентификува која облека е внатре. Лесен за Инсталирање : заштитникот на капакот на облеката може да се закачи на стандардна шипка за гардероба, двојни закачалки, полици, кутија за складирање гардероба, прачка за облека, столб за облека, гардероба или решетка за облека за долго складирање. Материјал : нашата покривка за решетката за облека е изработена од ПЕВА, отпорна на влага и вода. Издржлив, антистатички, еднократно и лесен за чистење, дише. Дизајн отпорен на прашина : капакот отпорен На Прашина за Облека прифаќа дизајн на затворање на прицврстувачот, долниот шев го прави повеќе отпорен на прашина. Опис : нашата висечка покривка за облека за плакарот е дизајнирана едноставно, без бои, без дезени, без проѕирни прозорци, без никаков неповикан-за дизајн.

Особините