.

Оем Феникс Контакт 1858785, Кон Терминал Блок Ф 4 ПОС 7.62 мм Завртка РА Панел Планината 12а Картон

Оем Феникс Контакт 1858785, Кон Терминал Блок Ф 4 ПОС 7.62 мм Завртка РА Панел Планината 12а Картон

DEN 2166.40

Стока
Достапно е за нарачката

ЕУ Ro HS : Во Согласност Со Изземање ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853600 SVHC : Да SVHC Го Надминува Прагот : Да Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терминал Блок Пол : F Број На Контакти : 4 Терминал Теренот (мм) : 7.62 Број На Редови : 1 Број На Кола : 4 Метод На Завршување : Завртка Ориентација На Телото : Десно Агол Максимален Рејтинг На Струја (А) : 12 МАКСИМАЛЕН РЕЈТИНГ НА НАПОН : 630v Минимална РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (°C) : -40 МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (°C) : 100 ПАКУВАЊЕ : Картонска Тежина На Производот (G) : 8,99 Должина На Производот (ММ) : 40,78 Длабочина На Производот (Мм) : 18,2 Висина На Производот (Мм) : 15 боја на куќиште : Зелена Монтажа : монтирање На Панел.

Особините