.

АЛЕГРАС Секси Плус Големина Тексас Шорцеви Жени Потресени Шорцеви Со Висок Струк Со Џебови

АЛЕГРАС Секси Плус Големина Тексас Шорцеви Жени Потресени Шорцеви Со Висок Струк Со Џебови

DEN 479.36

Стока
Достапно е за нарачката

65% Памук, 33% Вискоза, 2% Спандекс Затворање на патент. Машинско Перење. Потресени Шорцеви За Жени Со Облини И Растеглив Мек Тексас Материјалплус големина шорцеви за жени, секси шорцеви за женски забави клуб ноќ изработени од растеглив тексас фармерки материјал, ултра еластичен и удобен, блиску до вашата кожа; Машинско Перење И Закачување За Сушење; Ве Молиме прво проверете ја сликата на табелата со големини пред да нарачате. Шорцеви Со висок Струк Тексас Заоблени & "2 Копчиња Нагоре" Затворање На Копчето За Летање Со Патент, Погодно За Носење - - - шорцеви Со Висок струк плус големина со џебови за жени Со Затворање На Копчето За Летање Со Патент,лесни за ставање или соблекување, Удобни За Носење и сепак се чувствуваат удобно над вашиот стомак; висок дизајн со добар еластичен, супер удобен и Совршен за жени со облини. Корисни класичен 5 Џебови И Симпатична Секси Потресен Дизајн - - - Секси искинати и потресени детали за декорација, направи овие плус големина жан шорцеви изгледаат повеќе секси и стилски, убав пар секси шорцеви за жените да одат на забава или клуб ноќ;Корисни класични џебови може да ги сокријат сите најважни работи како што се мобилен телефон,клучеви,картички и мали ipod без раце. Шорцеви За Жени Секојдневно Лето Со Одлично Заоблено Вклопувањеплус големина фармерки шорцеви заоблени за лето со висок струк и потресен/ искинат дизајн, Погоден за секојдневен ,одмор,плажа,низ куќата и многу прилики.

Особините