.

Клип За Коса од трн, Рачно Изработена Метална Шнола Направена во САД со Среден Клип од 70 мм од Оберон Дизајн

Клип За Коса од трн, Рачно Изработена Метална Шнола Направена во САД со Среден Клип од 70 мм од Оберон Дизајн

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

ЗОШТО ДА СЕ ЗАДОВОЛИТЕ СО ОБИЧНИТЕ ДОДАТОЦИ ЗА КОСА НА МАСОВНИОТ ПАЗАР? Оваа шнола и дава на секоја фризура елегантен, софистициран изглед Со 2,8 х 0,9 инчи и среден клип од 70 мм, тој е совршена големина за повеќето. СЕКАКВИ СТИЛОВИ НА КОСА : од секојдневно носење, секојдневно пони или романтично, свадбено достојно ажурирање, вашиот Клип За Коса Од Трн Од Оберон Дизајн е совршено вклопување. БЕЗБЕДНО И УДОБНО ДРЖЕЊЕ ЗА ПОВЕЌЕТО ТИПОВИ КОСА : Без разлика дали вашата коса е густа или тенка, фина или груба, кадрава или права, вашите омилени стилови се бриз за управување со нашиот сопствен супериорен дизајн на клипови. НАКИТ за ВАШАТА КОСА : Рачно Изработен Од Американски занаетчии со око за детали и излеан од 100% британија метал, ова парче наследство е накит за вашата коса. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : додатоците За коса Оберон се колекционерски и се совршени подароци за жените и девојките во вашиот живот. 100% британија металот и деталниот дизајн на трн ја прават оваа шнола единствена. Без разлика дали го носите за да ја избришете едната страна, во опашка или да обезбедите неуреден пресврт, комплиментите ќе изобилуваат! Со стил што можат да го постигнат само фини, рачно изработени додатоци, оваа шнола е совршено прилагодена за сите ваши омилени изгледи. Повлечете ја фината, тенка коса во класично ниско пони за изглед што оди од канцеларија до вечерно излегување со леснотија. Кадравите, дебели брави се грациозно скроти со добро поставена шнола, а формалните стилови на пин-ап се држат безбедно (и убаво) на место.

Особините