.

Нова Божица Акрилен Прав, Натопи Во Прав, Акрилен Прав За Нокти, Натопи Во Прав За Нокти Сјај Акрилик Во Прав Акрилни Нокти

Нова Божица Акрилен Прав, Натопи Во Прав, Акрилен Прав За Нокти, Натопи Во Прав За Нокти Сјај Акрилик Во Прав Акрилни Нокти

DEN 560.00

Стока
Достапно е за нарачката

Декорација На Ноктите ДА, СЕТО ОВА Е ВО Еден Прав-може да се користи и на двата начина !! Како акрилик или Натопи Навистина Салон Одделение во прав & многу лесен за корисниците! Одлично особено за почетници, бидејќи тие одат на sooooooot & се многу лесни за корисниците!.

Особините