.

За Motorola Moto G Чист Случај, Moto G Чист Паричник Случај За Жени Мажи, Издржлив Pu Кожа Магнетни Флип Лента Ремен 7 Картичка Слотови Патент Џеб Чанта Случај Втиснување Цвет K

За Motorola Moto G Чист Случај, Moto G Чист Паричник Случај За Жени Мажи, Издржлив Pu Кожа Магнетни Флип Лента Ремен 7 Картичка

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

1[Компатибилни Модели] : За моторола Г чиста паричник случај, Мото Г чист случај, ХАОТП Вграден Во 7 Картичка Солти Флип Капак Случај, Совршено Се Вклопуваат Моторола Мото Г Чиста.[Џеб со патент и 7 Слотови За Картички] : има џеб со патент за монети, промени, клучеви, сметки итн. и страничен џеб напред и внатре за промена или сметки за товарење. Постојат 6 важни слотови за кредитни картички, држачи за визит-картички и слот за картичка за возачка дозвола. [ЗАБЕЛЕШКА : Држењето премногу картички може да ја ослабне функционалноста на магнетното затворање] Мото Г Чиста Кожна Футрола Со Врежана футрола За Дизајн На Цвеќе За дами Девојки Жени Момчиња Мажи, лесен дизајн со прецизни исечоци овозможува лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и конектор без отстранување на куќиштето.[Отстранлив Ремен За Зглоб И Држач За Удар ]За Моторола Г чисто превртување покријте го екранот на телефонот избегнувајќи гребнатини од секојдневна употреба.Држач за прилагодување без раце со целосен агол на гледање, Совршен За видео-разговор и гледање филмови.[СЕОПФАТНА ЗАШТИТА] : За motorola Moto G фолио за чиста Кожа направено од врвна кожна покривка ОД стп и мека внатрешна кутија TPU. Го штити вашиот телефон од гребнатини, нечистотија и секојдневно абење.

Особините