.

Основен Лепак за Нокти и Горниот Слој 5 Во 1 Функционален Лепак За Основата На Ноктите Функционален 8мл Лепак За Нокти Гел За Нокти Прајмер Алатка За Маникир Висока

Основен Лепак за Нокти и Горниот Слој 5 Во 1 Функционален Лепак За Основата На Ноктите Функционален 8мл Лепак За Нокти Гел За Нокти

DEN 456.00

Стока
Достапно е за нарачката

Основен Лепак За Нокти И Горниот Слој 5 Во 1 Функционален Лепак За Основата На Ноктите Функционален 8мл Гел За Лепак За нокти Алатка За Маникир Со Прајмер За Нокти Со 8мл Производите се извонредни и соодветни. Испрати старешини, пријатели, мора да изберат. Исклучителна амбалажа, брз транспорт. Нема грижи по продажбата. Основен Лепак За Нокти И Горниот Слој 5 Во 1 Функционален Лепак За Основата На Ноктите Функционален 8мл Гел За Лепак За нокти Алатка За Маникир Со Прајмер За Нокти Со 8мл.

Особините