.

2 Парчиња 6 Стакло Мед Мечка Стап, Мед Џем Сируп Мешање Мешалка Лажица За Мед Тенџере Тегла

2 Парчиња 6 Стакло Мед Мечка Стап, Мед Џем Сируп Мешање Мешалка Лажица За Мед Тенџере Тегла

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Изработени од елегантно високо боросиликатно стакло, нежен и удобен допир, нетоксичен, невкусен, без загадување, убав, транспарентен Уникатен дизајн на мечка со длабоки жлебови и долга рачка. лесен за употреба. Едноставно натопете Го Жлебниот Крај во медот, а потоа држете го исправено за да ги намалите капките и свртете хоризонтално за да го ослободите брусот. Нема да гребе површини. Совршена алатка за дожд за мед, сируп, џем, меласа или која било вискозна течност. Овој стаклен стап за мешање мед може лесно да се измие со чиста вода, тој е совршен партнер за мед. Ќе добиете 2 Парчиња мед мечка стапчиња;15*3*3 цм/5.18 инч; тежина : 50гр/компјутер.

Особините