.

ДОИТУЛ 3 Пара Домашно Суво Дневно Масло Калуси Грубо Заздравување Зачувување На Рацете Розово Повторно Подмладување Жени Ракавици Пилинг Есенцијален Гел Белезниц

ДОИТУЛ 3 Пара Домашно Суво Дневно Масло Калуси Грубо Заздравување Зачувување На Рацете Розово Повторно Подмладување Жени Ракавици

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

дакрон, линт ЗАЧУВУВАЊЕ на ТОПЛИНАи ниска цена, високи перформанси на трошоците. РАКАВИЦИ ЗА НЕГА НА РАЦЕКонтинуирано ја навлажнува кожата за да го врати нејзиниот природен и здрав изглед, ја храни нејзината мазност и ја зголемува нејзината флексибилност. Памучни РАКАВИЦИ за СУВИ РАЦЕ, не е лесно да исчезнат. ПОПРАВЕТЕ РАКАВИЦИ за РАЦЕ на КОЖАТАИзработени Од дакрон и влакненца материјал, за употреба. РОЗОВИ РАКАВИЦИ за ЕДНОКРАТНА употребаНајдобри подароци за вашата сопруга, мајка и пријатели на Денот на Вљубените, родендени и други специјални прилики. Список на пакети 3 х Карактеристики На Пар ракавици-Преносливи и Лесни, лесни за носење ракавици за омекнување на рацете. - Фината изработка и убавиот изглед ја обезбедуваат неговата практичност памучни ракавици за суви раце. - Избледени, перат и еднократно, пријателски за кожата, раце навлажнувачки ракавици. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба Ракавици За Зачувување На Топлина. - и ниска цена, високи перформанси Ракавици За Нега На Раце. - Материјал : дакрон, навлажнувачки крем за влакненца раце Спа-Големина : Околу 29, 00Х16, 00Х1, 00см/11, 40Х6, 29Х0 црни памучни ракавици жени.

Особините