.

Компјутер Случај Метал MINI ITX Мајка Одбор Тест Клупа Игри На Среќа Компјутер Случај Поддршка ATX И SFX Напојување Пренослив Метал Лесен

Компјутер Случај Метал MINI ITX Мајка Одбор Тест Клупа Игри На Среќа Компјутер Случај Поддршка ATX И SFX Напојување Пренослив Метал

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Значи, процесот е подобрен и прецизноста е поголема,нема изложени завртки на предниот панел и горната плоча Матична плоча : поддржува итх (170мм * 170мм) во состојба на ладење на вода и маткс (170мм * 210мм) во состојба на ладење на воздухот. Графичка картичка : поддршка долга 335мм, широка 55мм и висока 160мм. Големина на куќиштето : должина 335мм, ширина 155мм, висина 270мм (со исклучок на висината на подлогата за стапала, подлога за стапала 1см). Пакетот вклучува : 1 x Мини Компјутер Случај. Нема изложени завртки на предниот панел и горната плоча, така што процесот е подобрен и прецизноста е поголема 1.Материјал : нерѓосувачки челик 2.Главна плоча : поддржува итх (170мм * 190мм) во состојба на ладење на вода и маткс (170мм * 240мм) Во состојба На ладење На воздухот Графичка картичка : поддршка долга 335мм, широка 55мм и висока 160мм 3.Хард диск малку : 2.5-инчен (цврста состојба или лаптоп механички диск) 4.

Особините